Algemene ledenvergadering 2023

terug naar overzicht

Donderdag, 7 september 2023

Beste leden,

Hierbij de officiele uitnodiging voor de algemene ledenvergadering 2023. Deze vindt plaats op 4 oktober 20.00u in het Mellepark. Adres Germenzeel 900 te Uden.

Tijdens deze vergadering komen flink wat zaken aan de orde. Naast de toelichting op de aanpak van het virus en de gelegenheid tot het stellen van vragen hebben volgens de statuten ook een aftredend bestuurslid. In dit geval Henk vd Braak. Henk stelt zich ook direct weer herkiesbaar als penningmeester.

Heeft u ook interesse in de functie penningmeester, dan mag u dit bij het bestuur kenbaar maken. Uiterlijk 14 dagen voor aanvang van de alv en u dient te worden voorgedragen door minimaal 5 andere leden. Vanzelfsprekend dient u bereid en capabel te zijn om de taken die bij deze functie te horen uit te voeren. 

Voor vragen of reacties, info@hsvdekleuter.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies